slide10 slide11 slide12 slide13 slide14 slide15 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7 slide9

OFICJALNIE INFORMUJEMY I ZAPRASZAMY NOWY ADRES BIURA:

UL. TUWIMA 16, 90-003 ŁÓDŻ

 

 

 

 

 

Biuro Turystyczne RAFTUR powstało w 1996 roku. Specjalizujemy się w organizacji zielonych, białych i specjalistycznych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii, zimowisk, obozów młodzieżowych oraz przewodnictwie i organizacji imprez po Łodzi i województwie łódzkim. Proponujemy również usługi wynajmu autokarów. Jesteśmy również agentem ubezpieczeniowym Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA.

Dlaczego warto skorzystać z usług Biura Turystycznego "RAFTUR" i nam zaufać:

  • Zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki nr 98 (nr rejestru w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych 01670)
  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Signal Iduna na kwotę 192.733,80 PLN. 
  • Jesteśmy członkiem - założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.
  • Proponujemy bogate i zróżnicowane programy organizowanych przez nas imprez.
  • Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, "zielonych" i "białych" szkół oraz szkół specjalistycznych. Organizujemy również kolonie, obozy młodzieżowe, zimowiska, wycieczki dla dorosłych. Proponujemy usługi przewodnickie po Łodzi i województwie łódzkim, usługi pilotażu, wynajem autokarów, ubezpieczenia, punkt DHL.
  • Nasza kadra pilotów, przewodników, kierowników i wychowawców kolonii/obozów/zimowisk posiada stosowne uprawnienia i licencje.
  • W przypadku stałych klientów koszty imprez rozkładamy na raty.
  • Naszą działalność opieramy na obowiązujących przepisach.
  • Działamy od 1996 roku. Posiadamy wiele podziękowań i rekomendacji. Dotychczas zaufało nam kilka tysięcy zadowolonych klientów.

Zamieszczony w ofercie koszt nie obejmuje diet dla nauczycieli z tytułu opieki wychowawczej w trakcie trwania wycieczki. Otrzymanie wynagrodzenia wiąże się ze wzrostem kosztu na jednego uczestnika - wówczas do przedstawionej w ofercie ceny należy dodać odpowiednią kwotę, która pomnożona przez ilość uczestników stanowi wynagrodzenie brutto z tytułu umowy - zlecenia.

2 opiekunów z ramienia szkoły, w przypadku grup liczących do 30 uczniów, 3  gdy grupa liczy powyżej 31 uczniów, 4 w przypadku grupy 46 – 50 uczniów, nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w imprezie. W przypadku zmniejszenia lub zwiększenia ilości opiekunów koszt pobytu na jednego uczestnika zmieni się.

RELACJA ZE STUDY TOUR NA PODLASIU, W KTÓRYM UCZESTNICZYLIŚMY:

http://www.podlaskieit.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=774&cntnt01returnid=90

 

Posiadane przez nas certyfikaty i zaświadczenia

 

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com