slide10 slide11 slide12 slide13 slide14 slide15 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7 slide9

 

ZIELONE SZKOŁY, WYCIECZKI, WYJAZDY INTEGRACYJNE

 

Artykuły

3 LUB 4 LUB 5 DNIOWA WYCIECZKA DO RABKI, BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ I ZAKOPANEGO

OSTATNIE WOLNE TERMINY!!!!!! PROMOCJA!!!!!!!!!

BOGATY PROGRAM, PYSZNE DOMOWE JEDZENIE!!!!!!

      

TERMINY: 21 – 25.05, 28 – 31.05, 4 – 8.06, 18 – 21.06.2018 r.

ZAKWATEROWANIE: Gościniec „Bartek" położony na Głodowskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej, w przepięknej malowniczej miejscowości, w odległości 15 km na wschód od Zakopanego, skąd rozpościera się przepiękny widok na Tatry Wysokie. Budynek o przytulnym i estetycznym wystroju wnętrz. Pokoje 2 - 6 osobowe z łazienkami lub pokoje 2 – 6 osobowe z łazienkami na korytarzu, gdzie do każdego pokoju przypada łazienka (oprócz 1 układu, gdzie 1 łazienka przypada na 2 pokoje). Obiekt dysponuje własną stołówką z kominkiem, świetlicą z TV, video i grami zręcznościowymi. Posiada stół do ping-ponga. Na terenie ośrodka: mini ścianka wspinaczkowa, boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz zadaszone miejsce z kominkiem do grillowania. Doskonała kuchnia domowa bez ograniczeń ilościowych.

WYŻYWIENIE: całodzienne (3 posiłki) w stołówce od obiadokolacji w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu.

TRANSPORT: autokar o podwyższonym standardzie.

UBEZPIECZENIE: NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Przejazd z Łodzi do Bukowiny Tatrzańskiej. W trakcie przejazdu dłuższy postój i zwiedzanie Rabki - spacer po Parku Zdrojowym oraz obejrzenie Tężni Solankowej - obiektu leczniczego na świeżym powietrzu,  Chabówki - zwiedzanie Skansenu Kolejki (najliczniejsza Polsce kolekcja lokomotyw parowych, spalinowych i elektrycznych oraz wagonów). Obiadokolacja.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Kaplicy na Jaszczurówce. Wycieczka piesza od zespołu skoczni narciarskiej „Krokiew” Drogą pod Reglami, a następnie szlakiem Tatrzańskiego Parku Narodowego - Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica. Obiad. Wizyta w góralskiej bacówce – degustacja i możliwość zakupu oscypków. Zajęcia sportowe na terenie ośrodka. Kolacja w formie grilla z pieczeniem kiełbasek.

3 DZIEŃ (w przypadku wariantu 3 dniowego): Śniadanie. Zwiedzanie Zakopanego (m.in. Cmentarza na Pęksowym Brzyzku, spacer po Krupówkach). Obiad. Przejazd do Łodzi.

3 DZIEŃ (w przypadku wariantu 4 i 5 dniowego): Śniadanie + prowiant suchy. Wycieczka autokarowa do Zakopanego (zwiedzanie m.in. Cmentarza na Pęksowym Brzyzku, spacer po Krupówkach). Wjazd kolejką szynową na Gubałówkę, przejście szlakiem turystycznym do Butorowego Wierchu i zjazd wyciągiem krzesełkowym. Obiadokolacja.

4 DZIEŃ (w przypadku wariantu 4 dniowego): Śniadanie. Zajęcia sportowe na terenie ośrodka. Obiad. Przejazd do Łodzi.

4 DZIEŃ (w przypadku wariantu 5 dniowego): Śniadanie. Gra terenowo – krajoznawcza „Poznajemy Bukowinę Tatrzańską”. Zwiedzanie obiektów na szlaku Architektury Drewnianej (Dom Ludowy – największy drewniany budynek w Polsce oraz kościół). Obiad. Zajęcia sportowe na terenie ośrodka (rozgrywki piłki nożnej i siatkowej, gry i zabawy na świeżym powietrzu, tenis stołowy, mini-golf). Kolacja.

5 DZIEŃ (w przypadku wariantu 5 dniowego): Śniadanie. Spacer po okolicy. Przejazd do Łodzi.

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, program łącznie z biletami wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów, opiekę pilota.

KOSZT:

 

LICZBA UCZNIÓW W GRUPIE

 

26 – 30

31 - 35

36 - 40

41 – 45

46 - 50

3 dni

409, zł 390,- zł

372,- zł 352,- zł

344, zł 324,- zł

324,- zł 304,- zł

308,- zł 288,- zł

4 dni

520,- zł 500,- zł

478,- zł 458,- zł

448,- zł 428,- zł

425,- zł 405,- zł

407,- zł 387,- zł

5 dni

620,- zł 600,- zł

573,- zł 553,- zł

538,- zł 518,- zł

512,- zł 492,- zł

492,- zł 472,- zł

Za dodatkowa odpłatnością istnieje możliwość zorganizowania:

  • 2,5 godzinnej wizyty w kompleksie basenów termalnych ”Terma Bukovina” - jednym z najnowocześniejszych w Europie, z szeregiem atrakcji m.in. zjeżdżalnią i saunami. Obejmuje 12 basenów ze zmineralizowaną – leczniczą wodą termalną o temperaturze 28 - 36°C – koszt – 50,- zł/os.
  • wizyty w Energylandii - 59,- zł/os. – największym Parku Rozrywki w Polsce, oferującym kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 ha. Energylandia podzielona jest na strefy atrakcji m.in.:
  • Bajkolandia– kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
  • Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach! Znajdują się tu najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h!
  • Water Park - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola.
  • Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, w tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji w rozsądnej dawce… ;)
  •  Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

 

 

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com